Jakość

Nasza Pralnia PralZag Kraków wyposażona jest w nowoczesne urządzenia pralnicze firmy Lavamac.
Sprzęt spełnia wszelkie najbardziej rygorystyczne normy i przepisy, a certyfikaty wymagane przez Unię Europejską są zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego w Polsce. Wszystkie oferowane przez nas produkty są zgodne z Polskimi Normami i wszelkimi właściwymi przepisami obowiązującymi na terenie naszego kraju.

W procesie prania przestrzegane są w 100% wszystkie postanowienia sanepidu. W zależności od rodzaju tkaniny, stosowany jest indywidualny program prania, uwzględniający automatyczne dozowane środki piorące i odpowiednią temperaturę wody. Każda tkanina podlega w procesie prania dezynfekcji termicznej i chemicznej, dając gwarancję całkowitego usunięcia wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. W ostatnim płukaniu dozowane są także środki zmiękczające i zapachowe. Krochmaleniu poddawane są tkaniny stosowane w gastronomii a stopień ich usztywnienia uzależniony jest wyłącznie od wymagań Klienta. Stosujemy wyłącznie płynny krochmal, nie pozostawiający na tkaninach najmniejszych śladów. Wszystkie tkaniny po wypraniu są prasowane na maglu.

W skład wyposażenia technicznego naszej pralni wchodzą nowo zakupione maszyny firmy Lavamac. Firma Lavamac należy do światowej czołówki producentów i dostawców profesjonalnego sprzętu pralniczego. Wszystkie profesjonalne pralnico-wirówki i suszarki Lavamac są produkowane zgodnie ze standardem jakości ISO 9001, przy użyciu najlepszych materiałów i metod konstrukcyjnych aby zapewnić wysoką jakość. Maszyny te ze względu na swoją nowoczesną konstrukcje (elektroniczne – w pełni programowalne dozowniki) gwarantują najwyższy standard techniczny co bezpośrednio przekłada się na zachowanie i ciągłe podtrzymywanie doskonałej jakości dla naszych usług.