Pralzag - Misja firmy

Pralnia wodna PralZag dostarcza klientom najwyższej jakości kompleksowe usługi pralnicze, oparte o wysoki standard pracy, techniczny oraz przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych. Naszym podstawowymi atutami jest miła, rodzinna atmosfera przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług świadczonych po konkurencyjnych cenach.

Jako właściciele i założyciele firm, posiadając jednocześnie długoletnie doświadczenie zdobywane w branżach związanych z przemysłem oraz produkcją jesteśmy szczególnie uwrażliwieni na wszelkie aspekty związane z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług. Wiemy że dla Państwa, jako naszego potencjalnego klienta oprócz satysfakcjonującej ceny za wykonaną usługę liczy się zachowanie dla niej doskonałej, stałej i powtarzalnej jakości oraz czas w którym zostanie ona zrealizowana.
Wierzymy w słowa, że kluczem do sukcesu jest zadowolenie klienta. Wzajemna współpraca, utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji oraz wzajemne zaufanie prowadzą zawsze do osiągnięcia obopólnych i wymiernych korzyści.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Wierzymy że nasze podejście oraz dobre praktyki biznesowe wyniesione z branż takich jak: Automotive oraz FMCG zainteresują Państwa nami i skłonią do nawiązania współpracy z naszą Pralnią.

Zapraszamy do współpracy